Owadobójcze

Środki dzięki którym wyeliminujesz szkodniki z ogrodu. Posiadamy produkty gotowe jak i do rozcieńczenia z wodą.

grzybobójcze

Opryski grzybobójcze pozwolą zachować zdrowe i pięknie kwitnące rośliny. Do stosowania prewencyjnie jak i bezpośrednio na chorobę.

chwastobójcze

Koncentraty do stosowania bezpośrednio na rośliny dwuliścienne w trawnikach oraz do wyeliminowania wszystkich chwastów z różnych powierzchni.

Owadobójcze

Abdico 100ml

Chwastobójcze

Agrosar 360 SL

Grzybobójcze

Amistar 250 SC

Chwastobójcze

Chwastox Complex 260 EW

Owadobójcze

Deltam 2x5ml

Owadobójcze

Emulpar 940 EC

Owadobójcze

Karate 050 CS

Ponad 20 lat doświadczenia

Nasza firma na rynku istnieje od ponad 20 lat. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą farb ale również posiadamy rzeczy do domu i ogrodu. Zaczynając od nawozów kończąc na akcesoriach do państwa gospodarstwa nasza gama asortymentu pozwoli na znalezienie czegoś dla siebie.

Od ponad 10 lat prowadzimy sprzedaż jak i doradztwo na środki ochrony roślin. Dzięki ukończonym kursom i pogłębianiu wiedzy jesteśmy w stanie pomóc państwu w różnych sprawach dotyczących roślin jak i całego ogródka. Jesteśmy otwarci na klienta każdy problem traktujemy indywidualnie żadna sprawa nie będzie nam obojętna. Prowadzimy sprzedaż środków grzybobójczych, owadobójczych i chwastobójczych. Opryski na kwiaty, warzywa i owoce również EKO. Dzięki asortymentowi który posiadamy jesteśmy w stanie dopasować środek ochrony roślin do państwa problemu. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu zapewnimy profesjonalną obsługę i pomoc.