Protect Home – preparat na komary, kleszcze, pluskwy

Protect Home - preparat na komary, kleszcze, pluskwy

Lato już w pełni i przez ogromne upały większość z nas zapewne oczekuje aż nastanie wieczór i temperatura opadanie chociażby o kilka stopni. Dopiero wtedy można lekko odetchnąć i orzeźwić się schłodzonym napojem. Jednak wieczorami dotyka nas jeszcze jeden problem – komary.

Ratunek na komary

Na szczęście spieszymy z pomocą! Od niedawana w naszej ofercie możecie Państwo znaleźć nowy preparat na komary, kleszcze i pluskwy. Oprysk do stosowania w domu i w ogrodzie bardzo skuteczny. Preparat działa natychmiast po zastosowaniu i długo się utrzymuje. Efekt długiego działania będzie przydatny do ograniczenia ilości owadów. W naszej ofercie posiadamy rożnego rodzaju preparaty w tym EKO. Preparaty owadobójcze firmy Protect Home cieszą się wielką renomą.

Komary i muchy

Chcąc zlikwidować komary i muchy trzeba zadziałać szybko. Musimy opryskiwać miejsca zacienione i zakamarki wewnątrz i na zewnątrz. Trzeba też zwrócić uwagę na miejsca nasłonecznione i miejsca składowania odpadów jeśli chodzi o muchy. Jak wiemy są to dla nich najlepsze miejsca do wylęgu. Przy takiej pogodzie trzeba działać szybko wtedy unikniemy kolonii owadów.

Kleszcze

Jeśli chodzi likwidacje kleszczy musimy skupić się na miejscach pod drzewami i naokoło domu czy też tarasu. Walkę z kleszczami nie możemy zakończyć na jednorazowym oprysku. Trzeba czynność powtórzyć wtedy osiągniemy najlepszy efekt.

Pluskwy i inne owady biegające

W przypadku owadów biegających trzeba zadziałać troszeczkę inaczej niż w przypadku komarów czy kleszczy. Aby zlikwidować owady biegające i uzyskać najlepszy efekt trzeba opryskać drogi którędy te owady mogą przechodzić. Preparat utrzyma się dłuższy czas co zapewni nam ochronę i stopniowe likwidowanie problemu.

 

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu służymy pomocą i oferujemy preparaty owadobójcze różnego rodzaju.